Kërko

Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 4+1 PEDONALE, SHKODER

Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 1 muaj më parë
46 shikime

Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 4+1 PEDONALE, SHKODER

Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 1 muaj më parë
46 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një shtepi private 4+1 me:
Adresë: rr. Kol Idromeno, Pedonale, Shkoder
Sipërfaqe: 230 m²
Përbëhet nga:
sallon dhe kuzhine
kater dhoma gjumi
dy banjo

Ofrohet e mobiluar.
Kondicionere.
Vend per parkim.
Pozicionohet ne qender te qytetit te Shkodres.

ÇMIMI: 500 Euro/muaj
——————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika +355676666765
+355695292667
[email protected]

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 8 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1691 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  8 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 4+1 PEDONALE, SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 4+1 PEDONALE, SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 4+1 PEDONALE, SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 4+1 PEDONALE, SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 4+1 PEDONALE, SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 4+1 PEDONALE, SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 4+1 PEDONALE, SHKODER
  Kontrolloni me shitësin JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 4+1 PEDONALE, SHKODER nga Rino Nika