Kërko

100.00 Euro €
JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN "1-MAJ" Lagjja "1-Maj" Vlorë, Albania Per Qira 100 € /Muaj

Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 2 vjet më parë
357 shikime
Nuk ka foto

100.00 Euro €
JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN "1-MAJ" Lagjja "1-Maj" Vlorë, Albania Per Qira 100 € /Muaj

Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 2 vjet më parë
357 shikime

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-katshe me nje siperfaqe 58 m2.Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi,1 kuzhine dhe tualeti.Jepet me qera per periudhe afatgjate.Per me shume informacion dhe per nje shoqerim ne prone mund te na kontaktoni.

Kontaktoni Erlin (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Erlin
  Erlin
  48 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lagja 1 Maji, Lagja 1 Maji, Vlorë, Vlorë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  100.00 Euro € JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN "1-MAJ" Lagjja "1-Maj" Vlorë, Albania Per Qira 100 € /Muaj nga Erlin