Pa pagesë
Kerkoj dy apartamente

QR CODE
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Postuar 4 vjet më parë
134 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Kerkoj dy apartamente

QR CODE
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Postuar 4 vjet më parë
134 shikime

Përshkrimi

Pershendetje.Une dhe mamaja ime kerkojme te banojme prane njera tjetres, secila ne nje apartament nje dhome e nje kuzhine apo dhe nje dhome e nje kuzhine dhe nje garsoniere. Jemi te interesuara qe apartamentet te jene ne te njejtin pallat, apo edhe ne te njejtin kat.Nese ka ndonje apartament te madh ku ekziston mundesia e nje dalje me vete, so te ishte po njesoj e vlefshme. Zona e preferuar KOPSHTI BOTANIK.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Tirane, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Kerkoj dy apartamente nga Anonim