Kërko

Pa pagesë
KERKOJ TE BLEJ APARTAMENT 1+1 TEK UNAZA E RE

QR CODE
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Postuar 3 vjet më parë
217 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
KERKOJ TE BLEJ APARTAMENT 1+1 TEK UNAZA E RE

QR CODE
Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Postuar 3 vjet më parë
217 shikime

Përshkrimi

KERKOJ APARTAMENT 1+1 TEK UNAZA E RE. ME HIPOTEKE


069 97 39 811

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  TIRANE, TIRANE, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë KERKOJ TE BLEJ APARTAMENT 1+1 TEK UNAZA E RE nga Anonim