Pa pagesë
Shitet ambient biznesi

Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 4 vjet më parë
195 shikime

Pa pagesë
Shitet ambient biznesi

Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 4 vjet më parë
195 shikime

Përshkrimi

Shes Lokal dublex me siperfaqe totale 28 m2 total ku 18 m2 kati 1 dhe 10 m2 Kati 2. Cmimi 70.000 Euro, me gjithe paisjet ose 65.000 Euro bosh. Me hipoteke!

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  177 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rruga e Kavajes, Rruga e Kavajes, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet ambient biznesi Shitet ambient biznesi Shitet ambient biznesi
  Pa pagesë Shitet ambient biznesi nga Anonim