Pa pagesë
Shitet ose nderrohet me makine siper Hotel Bleart

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
140 shikime

Pa pagesë
Shitet ose nderrohet me makine siper Hotel Bleart

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
140 shikime

Përshkrimi

Shitet ose nderrohet apartament me hipotek siper hotel Bleartit.Ndertim i ri,ashensor me karte.Tel ose whatsupp 00355696964024.56m2 *750=42000 euro

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Durres siper hotel Bleart, Durres siper hotel Bleart, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet ose nderrohet me makine siper Hotel Bleart Shitet ose nderrohet me makine siper Hotel Bleart Shitet ose nderrohet me makine siper Hotel Bleart Shitet ose nderrohet me makine siper Hotel Bleart Shitet ose nderrohet me makine siper Hotel Bleart
  Pa pagesë Shitet ose nderrohet me makine siper Hotel Bleart nga Anonim