Kërko

Pa pagesë
Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne Shengjin

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
394 shikime

Pa pagesë
Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne Shengjin

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
394 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament me pamje te mrekullushme nga deti e cila eshte e organizuar shume bukur ne nje sallon me kuzhine,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon. Nodhet ne katin e tret te nje pallati te ri me punime shume cilesore ne vije te pare te ndertimit. Eshte e paisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne +355685050120

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shengjin, Shengjin, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne Shengjin Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne Shengjin Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne Shengjin
  Pa pagesë Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne Shengjin nga Anonim