Kërko

Pa pagesë
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ali Demit,prane ish-markates

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 6 vjet më parë
89 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ali Demit,prane ish-markates

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 6 vjet më parë
89 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 94 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti shitet i mobiluar dhe ndodhet prane ish-markates ne zonen e Ali Demi.Apartamenti shitet 75000 euro.Tel 00355682812116

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  16 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Ali Demi, Ali Demi, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ali Demit,prane ish-markates nga Anonim