Pa pagesë
Shes apartament 2+1 ne zonen e freskut

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 6 vjet më parë
100 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Shes apartament 2+1 ne zonen e freskut

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 6 vjet më parë
100 shikime

Përshkrimi

Shes apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2 ne zonen e freskut.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8 katesh me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti shitet me cmim 55000 euro.Tel 00355682812116

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  16 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  FRESKU, FRESKU, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Shes apartament 2+1 ne zonen e freskut nga Anonim