Kërko

Pa pagesë
Shes apartament 2+1 prane gjimnazit Petro Nini Luarasi,Tirane

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 6 vjet më parë
159 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Shes apartament 2+1 prane gjimnazit Petro Nini Luarasi,Tirane

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 6 vjet më parë
159 shikime

Përshkrimi

Shes apartament 2+1 me siperfaqe 82 m2 neto me hipoteke.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh pa ashensor.Apartamenti eshte ndertim i vitit 1989.Apartamenti eshte i rregulluar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore.Shitet me mobilim me cmim 82000 euro,Tel 00355682812116.Apartamenti ndodhet prane gjimnazit Petro Nini Luarasi,ne afersi te liqenit artificial te Tiranes.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  16 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Sami Frasheri, Rruga Sami Frasheri, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Shes apartament 2+1 prane gjimnazit Petro Nini Luarasi,Tirane nga Anonim