Pa pagesë
Shitet Apart 2+1 okazion

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
148 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Shitet Apart 2+1 okazion

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
148 shikime

Përshkrimi

Shes apart 2+1, sip 90m2, pallat i ri, kati dyte, me organizim funksional, szone e preferuar per qetesi e ajer i paster, i pa mobiluar. Cmimi 460EUR /m2. Cel 0685146423

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  54 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  zona e Freskut, zona e Freskut, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Shitet Apart 2+1 okazion nga Anonim