Kërko

1000.00 Euro €
Tirane, shes garsonier 1+1 Kati 0, 1.000 Euro (Rr. Naim Frasheri)

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 vjet më parë
1949 shikime

1000.00 Euro €
Tirane, shes garsonier 1+1 Kati 0, 1.000 Euro (Rr. Naim Frasheri)

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 vjet më parë
1949 shikime

Përshkrimi

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. Pallati eshte i pozicionuar ne nje nga zonat qendrore te Tiranes, Rr. Naim Frasheri ( pas klinikes Zoja e Keshillit te Mire, Rr. e Kavajes).
Ambjenti eshte i shfrytezueshem si per zyra ashtu dhe per biznese te vogla.

Sip. 43m me hipoteke


Cmimi eshte i dikutueshem.

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Të gjitha

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rr. Naim Frasheri, Zona E 21, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Tirane, shes garsonier 1+1 Kati 0, 1.000 Euro (Rr. Naim Frasheri) Tirane, shes garsonier 1+1 Kati 0, 1.000 Euro (Rr. Naim Frasheri) Tirane, shes garsonier 1+1 Kati 0, 1.000 Euro (Rr. Naim Frasheri) Tirane, shes garsonier 1+1 Kati 0, 1.000 Euro (Rr. Naim Frasheri)
  1000.00 Euro € Tirane, shes garsonier 1+1 Kati 0, 1.000 Euro (Rr. Naim Frasheri) nga anonim