Pa pagesë
KERKESE PER BLERJE APARTAMENTI 50-60m2

Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Postuar 4 vjet më parë
238 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
KERKESE PER BLERJE APARTAMENTI 50-60m2

Kerkoj shtepi,apartament, banesa,
Postuar 4 vjet më parë
238 shikime

Përshkrimi

PERSHENDETJE
KERKOJE NJE APARTAMENT 50-60M2.
E GATSHME PER PAGESE DERI NE 25000EUR
JU LUTEM PER CDO INFORMACION
[email protected]

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  TIRANE, TIRANE, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë KERKESE PER BLERJE APARTAMENTI 50-60m2 nga Anonim