Pa pagesë
Shitet toke OKAZION

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 vjet më parë
94 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Shitet toke OKAZION

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 vjet më parë
94 shikime

Përshkrimi

Shitet toka me siperfaqe13000 metra katror . Shitet toke ne fllake te durresit ne zonen industriale .ideale per kapanone dhe fabrika te ndrryshme .shiten 13 000 metra kateror me dokumenta te rregullta shitet me 25 EUR metri kateror i diskutueshem

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Sektori fllake durres, Sektori fllake durres, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Shitet toke OKAZION nga Anonim