Pa pagesë
AFJENSI IMOBILARE. (OKAZION)

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 vjet më parë
94 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
AFJENSI IMOBILARE. (OKAZION)

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 vjet më parë
94 shikime

Përshkrimi

Ndermjetsojme me shume sukses per. shitje, blerje, e qsra te pronave te patundeshme ne cdo zone te Tiranes
Kemi pervoje te gjate e kliente serioze. Dergoni me sms kerkesen tuaj ne nr 0685146423 e do te plotesojme qellimin tjaj.h

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  54 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  TIRANEj, TIRANEj, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë AFJENSI IMOBILARE. (OKAZION) nga Anonim