75.00 Euro €
shitet shtepi private dhe truall

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
685 shikime

75.00 Euro €
shitet shtepi private dhe truall

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
685 shikime

Përshkrimi

shitet shtepi private dhe truall per arsye mosbanimi. Shtepia eshte me 3 dhoma gjumi, dy banjo dhe nje sallon te madhe bashke me guzhine. Eshte e pamobiluar por themelet dhe te gjitha materialet jane cilesore greke.
Trualli eshte rreth 900 m2.
Shtepia ka nje pamje te jashtezakonshme qe shikon gjithe Vloren. Cmimi i diskutueshem

Kontaktoni Arben Baki (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Arben Baki
  Arben Baki
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Ne Kodra Perball Kuzbabas, Qender, Vlorë, Vlorë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  shitet shtepi private dhe truall shitet shtepi private dhe truall shitet shtepi private dhe truall shitet shtepi private dhe truall shitet shtepi private dhe truall shitet shtepi private dhe truall shitet shtepi private dhe truall
  75.00 Euro € shitet shtepi private dhe truall nga Arben Baki