9999999.00 Euro €
Shitet toke Ishull Lezhe

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
97 shikime
Nuk ka foto

9999999.00 Euro €
Shitet toke Ishull Lezhe

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
97 shikime

Përshkrimi

Shesim toke bujqesore dhe per ndertim, Ishull Lezhe rruga Shaban Arifi. Afer Hotelit te Gjuetise,hyrja nga rruga kryesore. Siperfaqja prej 9000 metrash katror, shitet ose nderrohet me apartament/dyqan ne Lezhe ose Shengjin.

Kontaktoni DRITAN R. IDRIZI (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  DRITAN R. IDRIZI
  DRITAN R. IDRIZI
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Ishull Lezhe, Ishull Lezhe, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  9999999.00 Euro € Shitet toke Ishull Lezhe nga DRITAN R. IDRIZI