Kërko

Pa pagesë
ofrojme qadra me qera per dasma

Oferta
Postuar 7 vjet më parë
532 shikime

Pa pagesë
ofrojme qadra me qera per dasma

Oferta
Postuar 7 vjet më parë
532 shikime

Përshkrimi

Pershendetje ofrojme qadra me qera, stola dhe tavolina, per dasma dhe raste te ndryshme familjare, me cmimet me konkuruese dhe me te lira..
gjithashtu transportimin dhe montimin e qadrave e bejme ne,
Per hollesi te tjera Jeni te mirepritur te na kontaktoni ne numrin e celularit 0682290127
https://qadraperdasma.wordpress.com/2016/06/17/28/

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  shqiperi, shqiperi, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  ofrojme qadra me qera per dasma ofrojme qadra me qera per dasma ofrojme qadra me qera per dasma ofrojme qadra me qera per dasma ofrojme qadra me qera per dasma ofrojme qadra me qera per dasma
  Pa pagesë ofrojme qadra me qera per dasma nga Anonim