Kërko

Pa pagesë
cuni nga lezha kerkoi goca per qef. me pages.

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 6 vjet më parë
63 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
cuni nga lezha kerkoi goca per qef. me pages.

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 6 vjet më parë
63 shikime

Përshkrimi

jam nje cun 28 vjec fizik sportiv e shum i mbaitur. kam ardh nga italia kerkoi tnjoh nje dashnore nga 18-40vj edhe me $. me kontaktoni.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  lezhe, lezhe, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë cuni nga lezha kerkoi goca per qef. me pages. nga Anonim