Kërko

Pa pagesë
KENDE PER FEMIJE, LOJERA, LABIRINTA...

QR CODE
Karroca per femije
Postuar 6 vjet më parë
248 shikime

Pa pagesë
KENDE PER FEMIJE, LOJERA, LABIRINTA...

QR CODE
Karroca per femije
Postuar 6 vjet më parë
248 shikime

Përshkrimi

Te Nderuar,

Bejme prodhimin, shitjen dhe instalimin e gjitha produkteve tona me asortiman te pasur dhe kualitet te larte dhe te sigurte per femije.

Me nderime...

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shkup, Maqedoni, Shkup, Maqedoni, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  KENDE PER FEMIJE, LOJERA, LABIRINTA... KENDE PER FEMIJE, LOJERA, LABIRINTA... KENDE PER FEMIJE, LOJERA, LABIRINTA... KENDE PER FEMIJE, LOJERA, LABIRINTA...
  Pa pagesë KENDE PER FEMIJE, LOJERA, LABIRINTA... nga Anonim