Kërko

Pa pagesë
Mima Xari Stroller Complete, Limited Edition - E verdhe

QR CODE
Karroca per femije
Postuar 3 vjet më parë
1712 shikime

Pa pagesë
Mima Xari Stroller Complete, Limited Edition - E verdhe

QR CODE
Karroca per femije
Postuar 3 vjet më parë
1712 shikime

Përshkrimi

Mima Xari Stroller Complete, Limited Edition - E verdhe

perfshin:
shasi
Kit vendesh
Paketa Starter
Mbuluar shiu
Hije me diell te erret
Çanta e modes
Footmuff
ombrelle
Çmimi: 1699USD
-Çdo Pyetje Ju lutem WhatsApp +13064005645

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  12 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Mitrovice, Kosova, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Mima Xari Stroller Complete, Limited Edition - E verdhe
  Pa pagesë Mima Xari Stroller Complete, Limited Edition - E verdhe nga Anonim