Kërko

Pa pagesë
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket.

Te ndryshme
Postuar 4 vjet më parë
82 shikime

Pa pagesë
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket.

Te ndryshme
Postuar 4 vjet më parë
82 shikime

Përshkrimi

Siperfaqja 22 m2 , me certifikate pronesie, me libreza uje dhe drita.
I pajisur me qepen elektrik, strehe, grila te brendshme, vetrate xhami, wc, aparat i brendshem per matjen e energjise. Vendodhja e dyqanit ne Yzberisht eshte ne zone te populluar.

Çmimi 26 400 euro

Cel. : 068 21 21 765

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  150 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht, Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket.
  Pa pagesë Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket. nga Anonim