Detajet e shitësit

Ardit
Ardit
3 listime aktive
Shitës joprofesionist
Regjistruar për 5+ muaj
5 muaj më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

Vendndodhja e panjohur

Kontakto Ardit

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Ardit's listimet

  Qera Apartament 11 Rruga Xhanfize Keko
  5 muaj më parë
  350.00 Euro €
  Qera Apartament 11 Rruga Xhanfize Keko
  I ri
  Qira
  5 muaj më parë
  ℹ️ Informacion mbi pronën : ????Jepet me qera super apartament 1+1. Apartamenti ka nje siperfaqe 63 m2 dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe organizohet nga ambjent ndenje, ambjent gatimi, dhome gjumi , korridor shpërndarës, ballkon dhe tualet. ????️...
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
  350.00 Euro €
  149 persona shikuan
  U shtua 5 muaj më parë
  Jepet me qera hyrje 31 prane porcelanit
  5 muaj më parë
  35.00 Lek
  Jepet me qera hyrje 31 prane porcelanit
  Qira
  5 muaj më parë
  Jepet me qera hyrje 2+1, prane porcelanit dhe universitetit UET. Hyrja ndodhet ne katin 3 te nje ndertese private. Organizohet nga sallon ndenje, ambjent gatimi me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon i bollshem
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Transaksioni: Qira
  35.00 Lek
  153 persona shikuan
  U shtua 5 muaj më parë
  Jepet me qera hyrje 312 Spitali Amerikan 2
  5 muaj më parë
  400.00 Euro €
  Jepet me qera hyrje 312 Spitali Amerikan 2
  I ri
  Qira
  5 muaj më parë
  Jepet me qera hyrje 3+1+2, prane Spitalit amerikan 2, rruga Selaudin Zorba. Hyrja ndodhet ne katin e 3 te nje vile private ( hyrje me vete). Organizohet nga sallon ndenje, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, korridor shperndares. Preferohen familjar ( maksimumi 4 persona)
  Vendndodhja: Tiranë, Tiranë, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
  400.00 Euro €
  125 persona shikuan
  U shtua 5 muaj më parë