350.00 Euro €
Qera Apartament 11 Rruga Xhanfize Keko

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
252 shikime

350.00 Euro €
Qera Apartament 11 Rruga Xhanfize Keko

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
252 shikime

Përshkrimi

ℹ️ Informacion mbi pronën :

????Jepet me qera super apartament 1+1. Apartamenti ka nje siperfaqe 63 m2 dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe organizohet nga ambjent ndenje, ambjent gatimi, dhome gjumi , korridor shpërndarës, ballkon dhe tualet.

????️ I mobiluar
???? Ndertim i ri
⬆️Kati 4
???? Sipërfaqja: 63 m2

???? Organizimi
???? Salloni i ndënjes
???? Ambjenti i Gatimit
????️ Dhome gjumi
???? 1Tualet
???? Ballkon

????350 Euro / muaj

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Ardit

Ardit
Ardit Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Ardit (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Ardit
  Ardit
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Xhamlliku, Rruga Xhanfize Keko, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.32232, 19.82517

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Qera Apartament 11 Rruga Xhanfize Keko
  350.00 Euro € Qera Apartament 11 Rruga Xhanfize Keko nga Ardit