Kërko

25000.00 Lek
Jepet me qera apartament 21 per cifte Tek Kafja e Rremes

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 5 muaj më parë
283 shikime

25000.00 Lek
Jepet me qera apartament 21 per cifte Tek Kafja e Rremes

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 5 muaj më parë
283 shikime

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 prane Kafese se Rremes . I organizuar ne nje dhome ndenjeje se bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon ,mini verande me nje pamje te qete. Prane rruges kryesore, qe ben te mundur te kete prane te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte i mobiluar me oriendite e nevojshme per banim, ndodhet ne Katin e 3 banim, i orientuar nga juglindja, i cili i jep mundesi apartamentit per te pasur nje drite natyrale pergjate gjithe dites.
Drita + uje paguhen nga qeramarresi.
Adresa: rruga Faik Kulla, prane Kafes se Rremes 3 pallatet e reja.

Profili i Artur

Artur
Artur Regjistruar për 5+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Artur (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Artur
  Artur
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, 1001, Kafja E Rremes, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.34416, 19.77167

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jepet me qera apartament 21 per cifte Tek Kafja e Rremes
  25000.00 Lek Jepet me qera apartament 21 per cifte Tek Kafja e Rremes nga Artur