35.00 Lek
Jepet me qera hyrje 31 prane porcelanit

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
241 shikime

35.00 Lek
Jepet me qera hyrje 31 prane porcelanit

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
241 shikime

Përshkrimi

Jepet me qera hyrje 2+1, prane porcelanit dhe universitetit UET. Hyrja ndodhet ne katin 3 te nje ndertese private. Organizohet nga sallon ndenje, ambjent gatimi me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon i bollshem

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Profili i Ardit

Ardit
Ardit Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Ardit (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Ardit
  Ardit
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  1012, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.32232, 19.82517

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jepet me qera hyrje 31 prane porcelanit Jepet me qera hyrje 31 prane porcelanit Jepet me qera hyrje 31 prane porcelanit Jepet me qera hyrje 31 prane porcelanit
  35.00 Lek Jepet me qera hyrje 31 prane porcelanit nga Ardit