Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

OFERTE! Gjurmim GPS per automjete 7.5EUR/muaj

falas
Sherbime biznesi 07/05/2017 10

Përshkrim

Pershendetje !
Perfitoj nga rasti per tju njohur me **GPSOB Tracking**,sherbim GPS per automjete
ne kohe reale.
Me vetem **7.5 EUR/ne muaj**,ju mund te monitoroni mjetin/et tuaj/a 24 ore / 7 ditet e javes.
Mund te shikoni ne cdo moment te dites se ku ndodhen mjetet tuaja.
Ne qofte se jeni te interesuar mos nguroni te na kontaktoni per cdo pyetje qe
keni .
Mund te na kontaktoni si meposhte :
**Email:** [email protected]
**Phone:**+355662062216
**Web:** www.gpsob.com
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "