Kërko

100.00 Euro €
WhatsApp-Viber: +381638369317

QR CODE
Sherbime biznesi
Postuar 2 vjet më parë
209 shikime

100.00 Euro €
WhatsApp-Viber: +381638369317

QR CODE
Sherbime biznesi
Postuar 2 vjet më parë
209 shikime

Përshkrimi

WhatsApp-Viber: +381638369317

Kontaktoni sanchez (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  sanchez
  sanchez
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  000, Ferizaj, Ferizaj, Kosova, KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  WhatsApp-Viber: +381638369317
  100.00 Euro € WhatsApp-Viber: +381638369317 nga sanchez