Kërko

Kontrolloni me shitësin
Noka Event Tavolina Karrige Cadra/Tenda Me Qera

Sherbime biznesi
Postuar 2 vjet më parë
835 shikime

Kontrolloni me shitësin
Noka Event Tavolina Karrige Cadra/Tenda Me Qera

Sherbime biznesi
Postuar 2 vjet më parë
835 shikime

Përshkrimi

Çadra / Tenda me qera, Karrige, Tavolina ,Stola.

Çadra te permasave te ndryshme si 3x3 - 4x4 - 4x5 - 5x5 - 5x10 etj, te pershtatshme per mbrojtjen nga kushtet atmosferike(Transport Montim Ndricim etj).

Ne ofrojme nje sherbim cilesore me cmim teper konkurues.

Per hollesi,mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Info: +355683543516 Instagram nokaevent Facebook Noka Event

DASMA ,FEJESA ,DITELINDJE , GEZIME FAMILJARE , PANAIRE , NGJARJE TE RENDESISHME ETJ.

KARRIGE EVENTI (TE BARDHA, GOLD)

TAVOLINA KOKTEILI DHE MBULESA

ENE KUZHINE,KUZHINIER DHE GOTA

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Qira

Profili i Noka Event

Noka Event
Noka Event Regjistruar për 2+ vjet 2 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Noka Event
Çadra / Tenda me qera, Karrige, Tavolina ,Stola.

Çadra te permasave te ndryshme si 3x3 - 4x4 - 4x5 - 5x5 - 5x10 etj, te pershtatshme per mbrojtjen nga kushtet atmosferike(Transport Montim Ndricim etj).

Ne ofrojme nje sherbim cilesore me cmim teper konkurues.

Per hollesi,mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Info: +355683543516 Instagram nokaevent Facebook Noka Event

DASMA ,FEJESA ,DITELINDJE , GEZIME FAMILJARE , PANAIRE , NGJARJE TE RENDESISHME ETJ.

KARRIGE EVENTI (TE BARDHA, GOLD)

TAVOLINA KOKTEILI DHE MBULESA

ENE KUZHINE,KUZHINIER DHE GOTA

Rruga Elez Isufi, 1054, Kamez, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Noka Event (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Noka Event
  Noka Event
  4 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  2 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Elez Isufi, 1054, Kamez, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Noka Event Tavolina Karrige Cadra/Tenda Me Qera Noka Event Tavolina Karrige Cadra/Tenda Me Qera Noka Event Tavolina Karrige Cadra/Tenda Me Qera Noka Event Tavolina Karrige Cadra/Tenda Me Qera Noka Event Tavolina Karrige Cadra/Tenda Me Qera Noka Event Tavolina Karrige Cadra/Tenda Me Qera Noka Event Tavolina Karrige Cadra/Tenda Me Qera
  Kontrolloni me shitësin Noka Event Tavolina Karrige Cadra/Tenda Me Qera nga Noka Event