Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mjalte Bio ne shitje

Kontrolloni me shitësin
Te ndryshme 18/08/2019 79

Përshkrim

I sapombledhur, i freskët, plot vlera e plot aromë. Perse duhet te na zgjidhni ne ? Ky prodhim eshte bio per faktin sepse i perket kesaj stine , ndryshe nga prodhimet industriale te cilat gjenden ne cdo lloj kohe duke e shtuar prodhimin me metodat me te ndryshme ne ditet e sotme , Por vleresimi juaj na ben te vazhdojme te prodhojme me nje eksperjence 20 vjecare te njejten cilesi duke rruajtur origjinalitetin .Nje vecori tjeter qe e dallon kete produkt eshte kullota , Parku Kombetar Bredhi I Hotoves ne zonen e Permetit ,mund te cilësohet ndryshe si mushkëria natyrore e Shqipërisë Jugore.per rrjedhoje edhe mjaltin e presim me cilesine me te mire duke u pershtatur me natyren te cilen vete kane zgjedhur te jetojne. "
Per te gjithe te interesuarit me kontaktoni ne numer telefoni ne whats up , 0697496370 dhe ne faqet tona ne Internet ''Bletari Kreci'm
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "