Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Toke pron truall

21.00 Euro €

Përshkrim


Toke truall, 6500m.Buze autostrades ne Lushnje, eshte shume e favorshme per arsye se ndodhet prane qytetit te Lushnjes, gjithashtu mund te perdoret, pike per materiale ndertimi, grumbullime fruta-perime frigorifer, pike pushimi per udhetar apo tourist te ndryshem. Per informacion kontaktoni ne numrat e tel:+30 6945918174; 0692573685 cmimi I diskutueshem.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "