120000.00 Euro €
Objekt ne shitje ne Berat

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 muaj më parë
95 shikime
Nuk ka foto

120000.00 Euro €
Objekt ne shitje ne Berat

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 muaj më parë
95 shikime

Përshkrimi

Shitet objekti 3 katësh ne lagjen Barrikade, Berat me cmimin 120.000 euro.
Objekti ndodhet pas Kopeshtit 3 yjet.
Siperfaqa e nderteses 117 m2, i pajisur edhe me garazh dhe certifikate pronesie
Numri i telefonit 0692189623

Atributet

Transaksioni: Shes

Profili i eri

eri
eri Regjistruar për 2+ vjet 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni eri (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  eri
  eri
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lagja Barrikade, 5001, Lagja Barrikade, Berat, Berat, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  120000.00 Euro € Objekt ne shitje ne Berat nga eri