Kërko

Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1 , TOPHANE, SHKODER

Vendndodhja e panjohur
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 muaj më parë
70 shikime

Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1 , TOPHANE, SHKODER

Vendndodhja e panjohur
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 muaj më parë
70 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira nje shtepi muze private 3+1 me
Adrese rr Myzafer Pipa Tophane Shkoder
Siperfaqe totale 310 m2
Ndertese 110 m2

Perbehet nga
sallon dhe kuzhine
tre dhoma gjumi
dy banjo

Oborr 200 m2
Shtepi muze kategoria e pare

CMIMI 35000 leke/muaj

Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar
Rino Nika +355676666765
+355695292667
sunrealestateal@gmailcom

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 8 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1691 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  8 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Vendndodhja e panjohur

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1 , TOPHANE, SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1 , TOPHANE, SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1 , TOPHANE, SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1 , TOPHANE, SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1 , TOPHANE, SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1 , TOPHANE, SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1 , TOPHANE, SHKODER
  Kontrolloni me shitësin JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 3+1 , TOPHANE, SHKODER nga Rino Nika