Kërko

Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK CINARI, SHKODER

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 muaj më parë
70 shikime

Kontrolloni me shitësin
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK CINARI, SHKODER

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 muaj më parë
70 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira apartament 21 me
Adrese: rr. Oso Kuka tek Cinari, Shkoder
Siperfaqe 95 m2 Kati I
Perbehet nga
sallon dhe kuzhine
dy dhoma gjumi
dy banjo

Hyrja ofrohet e mobiluar
Kondiciore
Zone mjaft e frekuentueshme

CMIMI 380 E/muaj

Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar
Rino Nika 355676666765
355695292667
[email protected]

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 7 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1691 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  7 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK CINARI, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK CINARI, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK CINARI, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK CINARI, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK CINARI, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK CINARI, SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK CINARI, SHKODER
  Kontrolloni me shitësin JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK CINARI, SHKODER nga Rino Nika