400.00 Lek
jap me qerra gazoniere ose 1+1

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 muaj më parë
145 shikime

400.00 Lek
jap me qerra gazoniere ose 1+1

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 muaj më parë
145 shikime

Përshkrimi

( Gazonjere ) shume mire e pershtatur dhome ndenje e ambient gjumi, gatimi me vete korridor i plote dhe toilet i kompletuar, i gjithi i restauruar, pallat i vjeter kati i katert, aircon, internet i super kompletuar dhe komplet i mobiluar
pallati ndodhet 30 metra siper ish-ministris se shendetesis tek dyqan ( digital ) fiks mbrapa dyqanit, parkim pa pagese po ashtu qerra mujore 400 mij lek ..

Profili i luisida shqypi

luisida shqypi
luisida shqypi Regjistruar për 3+ muaj 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni luisida shqypi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  luisida shqypi
  luisida shqypi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ muaj
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Hasan Sufa, 1060, Brryli, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  jap me qerra gazoniere ose 1+1 jap me qerra gazoniere ose 1+1 jap me qerra gazoniere ose 1+1 jap me qerra gazoniere ose 1+1 jap me qerra gazoniere ose 1+1 jap me qerra gazoniere ose 1+1 jap me qerra gazoniere ose 1+1
  400.00 Lek jap me qerra gazoniere ose 1+1 nga luisida shqypi