300.00 Euro €
Jepet me qera gazonjere (Rent)

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 6 muaj më parë
292 shikime

300.00 Euro €
Jepet me qera gazonjere (Rent)

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 6 muaj më parë
292 shikime

Përshkrimi

Jepet me qera nje gazonjere, 43m2. Kati pare. E pamobiluar.Ndertim i ri. Me ballkon. Kompleksi Kontakt, kulla 6. Kompleksi tek Inxhinieria ndertimit. Cmimi i qirase: 300euro/muaj (i negociueshem) Nr tel: (whatapp, sms, cel) 355693693958.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Erion

Erion
Erion Regjistruar për 6+ muaj 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Erion (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Erion
  Erion
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 6+ muaj
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Frosina Plaku, 1000, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jepet me qera gazonjere (Rent) Jepet me qera gazonjere (Rent) Jepet me qera gazonjere (Rent) Jepet me qera gazonjere (Rent)
  300.00 Euro € Jepet me qera gazonjere (Rent) nga Erion