Kërko

40.00 Euro €
Apartment me qera ngjitur me Fafa Blu Resort, Golem

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 7 muaj më parë
407 shikime

40.00 Euro €
Apartment me qera ngjitur me Fafa Blu Resort, Golem

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 7 muaj më parë
407 shikime

Përshkrimi

Japim me qera ditore Apartment 1+1, i mobiluar me te gjitha kushtet ne plazh ,ne Golem, Durres, kati 2,ngjitur me Grand Blue Fafa, dhe Kompleksit Diama.50 m larg detit,TV , Wifi , lavatrice, sobe , ene gatimi,frigorifer kondicioner,carcafe , hapesire parkimi .Dhoma e gjumit ka nje krevat dopio dhe 2 teke. Soxhorno ka 2 divane 60 M2, 3 ambjente.Me te gjitha kushtet. Cmimi 40 euro nata i diskutueshem ne varesi te neteve te qendrimit.

Profili i Lira

Lira
Lira Regjistruar për 7+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Rruga Kompleksit, Golem , Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni Lira (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Lira
  Lira
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 7+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Kompleksit, Golem, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartment me qera ngjitur me Fafa Blu Resort, Golem Apartment me qera ngjitur me Fafa Blu Resort, Golem Apartment me qera ngjitur me Fafa Blu Resort, Golem
  40.00 Euro € Apartment me qera ngjitur me Fafa Blu Resort, Golem nga Lira