Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Sherbime biznesi

Të gjitha Individ Kompanitë
Mbeshtetja sociale dhe realizimi i projekteve tuaja 29/03/2017
Mbeshtetja sociale dhe realizimi i projekteve tuaja
Ne jemi nje institucion qe ju ndihmon te arritur qellimet tuaja Per te gjitha nevojat tuaja projekti Mika Bank eshte ne dispozicion. Ju lutemi te na conctacter per detaje Numri whatsapp: +33644399634 Website: www.mikabank.com email: [email protected]
Gjirokastër falas
Nevoje per ndihme sociale? 29/03/2017
Nevoje per ndihme sociale?
Nevoje per ndihme sociale? Ju jeni refuzuar nga banka dhe ju doni kane nje asistence sociale per te permbushur cdo nevoje qe ju keni? Per problemin. Cilado qofte situata juaj. Ne ofrojme ndihme sociale peng, ndihma komerciale sociale, ndihma sociale nderkombetare, ndihma sociale asistenca personale ...
falas
13/03/2017
KURS MANIKYR-PEDIKYR
Ofrohet kurs intensiv 2 javor per manikyr pedikyr per vetem 10 000 leke. 0696679730
Tiranë falas
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja! 06/03/2017
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja!
Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre. Ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin. Produktet tona jane nga markat cilesore Evropiane. Produktet tona jane miqesore me mjedisin. Tek ne do te gjeni zgjidhjen perfundimtare per milingona, furrta...
Tiranë falas
Fondet e shpejte. 27/02/2017
Fondet e shpejte.
I japin ndihme te garantuara per organizatat serioze te interesuara te biznesit dhe individeve ne nje te ulet kontakt te normes se interesit tani email: gm8[email protected]
Tiranë falas
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat! 24/02/2017
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat!
Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre. Ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin. Produktet tona jane nga markat cilesore Evropiane. Produktet tona jane miqesore me mjedisin. Tek ne do te gjeni zgjidhjen perfundimtare per milingona, furrta...
Tiranë falas
Profesionist ne Fushen e Gjelberimit 03/02/2017
Profesionist ne Fushen e Gjelberimit
Profesionist ne fushen e gjelberimit Teoria dhe Praktika eshte marre nga nje vend shume i larte dhe shume i pasionuar pas ambienteve te gjelberta (Nga Britania e Madhe) Pasi atje kam punuar dhe kam qene shume i rregullt ne sherbim te clienteve Anglez dhe te huaj Si Kopshtar / Gardener Kam njoheri se...
Durrës falas
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja! 01/02/2017
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja!
Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre. Ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin. Produktet tona jane nga markat cilesore Evropiane. Produktet tona jane miqesore me mjedisin. Tek ne do te gjeni zgjidhjen perfundimtare per milingona, furrta...
Tiranë falas
23/01/2017
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja!
Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre. Ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin. Produktet tona jane nga markat cilesore Evropiane. Produktet tona jane miqesore me mjedisin. Tek ne do te gjeni zgjidhjen perfundimtare per milingona, furrta...
Tiranë falas
12/01/2017
KURS PER MANIKYR-PEDIKYR 10 000 LEKE
KURS INTENSIV PER THONJTE PER VETEM 10 000 LEKE. 0696679730
Tiranë falas
15/12/2016
KURS PARUKERIE & THONJ ME XHEL
KURS PARUKERIE 5, 6 DHE 9 MUJOR. KURS PER THONJTE 1 DHE 2 MUJOR. KURSI ZHVILLOHET TE ASTIRI OSE RRUGA 5 MAJI TIRANE. NXITONI PER REGJISTRIMIN. 0696679730
Tiranë falas
Duke perdorur cdo projekt 03/12/2016
Duke perdorur cdo projekt
Duke perdorur cdo projekt Une e quaj Henri Durand, e-mail im eshte :[email protected] Ju jeni nje individ, biznes apo kompani qe kane nevoje per financim. Une jam ne dispozicion per te ndihmuar ju keni fondet e nevojshme per te realizuar projektet tuaja. Mos te humbim me kohe dhe te kontaktoni me...
Gjilan falas
EventCreative DASMA IME - Dasma dhe Ahengje Familjare !! 26/11/2016
EventCreative DASMA IME - Dasma dhe Ahengje Familjare !!
#Perzgjedheni me te miren per : Fjale Dore Çejz , Fejesa , Martesa, Babina, Ditelindje, Synetij , Hapje Solemne, Festa te ndryshme , Rregullimin dhe Dekorimin e Sallave er Dasma, Rregullimin dhe Dekorimin per Skena Televizive, Rregullime dhe Dekore per Hapje Solemne, Rregullime dhe Dekoreve te Vetu...
Prishtine falas
Kopshtar-Luleshtar me eksperience 12/10/2016
Kopshtar-Luleshtar me eksperience
Sherbimet qe ofrojme Cdo gje qe nevojitet per kopshtin Pastrim kopshti Prerje krasitje dhe rregullim pemesh dhe bimeve dekorative Shtrime tapeta bari natyrale Mbjellje bime dekorative dhe lule te ndryshme Bejme gardhe druri dekorative Si dhe shume ghera te tjera Kuotat e lira dhe keshilla per te gji...
Tiranë falas
10/10/2016
Studio kontabiliteti
- Studio Kontabiliteti Ofroj : Mbajtje te kontabilitetit te cdo lloj biznesi i madh i vogel i mesem apo te cdo lloj fushe ndertim ,bar etj Konsulenca financiare sherbim dhe ne terren . Mbyllje bilancesh tre mujore apo vjetore . Kurse kontabiliteti Kurs i programit finance 5 ofrojme ndihme per cdo ll...
Tiranë falas
05/10/2016
studio ligjore
Studio Ligjore Lenzi & Stalin Bulevardi Deeshmort e Kombit Postleitzahl 1001 - 1028 Tirana Albanien Avukat lawyer Avvocato Anwalt Δικηγόρος Aдвокат Albanien Tirana ADVOKATUR & NOTARIAT Albanien Tirana Anwaltskanzleien im Bereich des Wirtschaftsrechts. Sie wurde von Albana gegr...
Tiranë falas
Profesionist ne fushen e gjelberimit 27/08/2016
Profesionist ne fushen e gjelberimit
Jemi Professionista ne fushen e Gjelbrimit, Deshironi te keni nje kopsht/bace te bukur me forma te ndryshme ose nje kopsht/bace shume te thjeshte , Ne jemi ketu ne ndime te popullit per tju dhene infomacione te ndryshme mbi Projektimin,rinovimin,mirembajtjen e kopshteve/baceve Publike&Private, O...
Tiranë falas
05/08/2016
JU OFROJME KAMERA SIGURIE per ruajtje biznesi, banesa, objekte te ndryshme
JU OFROJME KAMERA VEZHGIMI, SISTEME ALARMI, etj me cilesi te larte dhe me CMIMET ME TE LIRA NE TREG. GJithashtu ju ofrojme dhe ruajtje objektesh me roje private. DERGO ZILE ne 0685146423 dhe kemi bindje se do na zgjidhni NEVE per kto sherbime
Tiranë falas
Profesionist ne fushen e Gjelberimit 12/07/2016
Profesionist ne fushen e Gjelberimit
Pershndetje te gjitheve, Bejme sherbime gjelberimi , Montojme tapeta bari natyrale, Shtrojme oborre me tulla te bukura, Bejme Gardhe druri dekorative, Qethim ligushtra, Mirembajtje kopshtesh, Mbjellim peme dekorative, lule te ndryshme , pastrim teritori, korrje bari etj prandaj beje dhe ti nje kopsh...
Durrës falas
Kurse Kontabiliteti /Tema dipllome/trajnime kompjuterike financiare. 19/06/2016
Kurse Kontabiliteti /Tema dipllome/trajnime kompjuterike financiare.
**Kurse Kontabiliteti /Tema dipllome/trajnime kompjuterike financiare** ***Studio e Kontabilitetit "sxdfinance"organizon kurse kontabiliteti te pershpejtuara,individuale apo ne grup.*** 1.Per te gjithe nxenesit qe kane mbaruar shkollat e mesme dhe deshirojne te ndjekin studimet e larta ne Fakultetin...
Tiranë falas
Kurse Kontabiliteti /Tema dipllome/trajnime kompjuterike financiare. 19/06/2016
Kurse Kontabiliteti /Tema dipllome/trajnime kompjuterike financiare.
**Kurse Kontabiliteti /Tema dipllome/trajnime kompjuterike financiare.** **Studio e Kontabilitetit "sxdfinance"organizon kurse kontabiliteti te pershpejtuara,individuale apo ne grup.** 1.Per te gjithe nxenesit qe kane mbaruar shkollat e mesme dhe deshirojne te ndjekin studimet e larta ne Fakultetin ...
Tiranë falas
13/05/2016
DEMOLICION MAKINASH
**RENMIRA DEMOLICION SH.P.K** DEMOLOJME ,CRREGJISTROJME AUTOMJETE ,SHESIM DHE MONTOJME PJESE KEMBIMI TE PERDORURA . MBLEDHIM SKRAP DHE METALE ME NGJYRA . Adresa : Lgj .15 Spitalle ,Durres ,perballe varrezave te reja . Cel : 069 20 44 602
Durrës falas
30/04/2016
Itali falas