Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Sherbime biznesi

Të gjitha Individ Kompanitë
30/04/2016
Itali falas
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja! 29/03/2016
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja!
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA Per te gjitha nevojat tuaja! Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre. Ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin. Produktet tona jane nga markat cilesore Evropiane. Produktet tona jane miqes...
Tiranë falas
OFROJME SHERBIME GJELBERIMI PER SHQIPTARE DHE TE HUAJ PASI KOMUNIKOJME ANGLISHT GREQISHT. Tirane_Dur 29/03/2016
OFROJME SHERBIME GJELBERIMI PER SHQIPTARE DHE TE HUAJ PASI KOMUNIKOJME ANGLISHT GREQISHT. Tirane_Dur
OFROJME SHERBIME GJELBERIMI PER SHQIPTARE DHE TE HUAJ PASI KOMUNIKOJME ANGLISHT, GREQISHT. Sherbimet qe veme ne dispozicion jane: Shtrime bari; mbjellje lulesh; gardhe druri dekorative; larje pllakash me presion, etj per ambiente publike ose privat, shtepi ose vila, etj. Disponojme eksperience pune ...
Elbasan falas
DYQAN PER SHERBIME DHE PRODUKTE DEZINFEKTIMI- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja! 18/03/2016
DYQAN PER SHERBIME DHE PRODUKTE DEZINFEKTIMI- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja!
Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre. Ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin. Produktet tona jane nga markat cilesore Evropiane. Produktet tona jane miqesore me mjedisin. Tek ne do te gjeni zgjidhjen perfundimtare per milingona, furrta...
Tiranë falas
16/03/2016
ofrojm transportin e udhetareve ne gjith teritorin e kosoves
ofrojm transport te udhetareve nga aeroporti i prishtines dhe anasjelltas ne gjith teritorin e kosoves per me shum info. lajmrohuni
Prishtine falas
04/03/2016
Tiranë falas
Costituzione Società in Albania 04/03/2016
Costituzione Società in Albania
Pacchetto Costituzione Società: Un pacchetto di servizi che include quanto indispensabile per creare una società in Albania: - Studio ed analisi di mercato - Consulenza contabile, legale ed informatica - Documentazione ed registrazione nel centro nazionale di registrazione QKR - Uffici - Risorse u...
Tiranë falas
Ne mund te ju ndihmoje financiarisht 02/03/2016
Ne mund te ju ndihmoje financiarisht
Mire se vini ne Unitec Global Finance, ne kemi prezantuar sherbime financiare vetem per ju. A jeni ne ndonje veshtiresi financiare dhe ju nuk e dini se cfare te beni? kjo eshte mundesi qe ju keni qene duke pritur per te. Ne ofrojme nje game te gjere te sherbimeve financiare per pronaret e bizneseve,...
Durrës falas
14/02/2016
Gjurmoni mjetet tuaja ne kohe reale
Ne ofrojme paisje gps dhe sisteme gps te cilat jane ideale per perdorim personal ose per biznesin tuaj. Paisjet tona GPS komunikojne me sistemin dhe paraqesin ne harte levizjet e objektit.   OPSIONET: LOKALIZIM;TE PERCAKTOSH KU ESHTE AUTOMJETI NE NJE MOMENT TE CAKTUAR,ZONEN GJEOGRAFIKE DHE VENDNDOD...
Tiranë falas
Gomisteri Servis Paulini 12/02/2016
Gomisteri Servis Paulini
Servis gomisteri Paulini ofron sherbime gjenerike kontroll me kompiuter per te gjitha tipet e automieteve me experience mbi 15 vjeqare ne treg ne itali dhe shqiperi. Gomisteri konvergjence ballancim gomash me paisje dixhitale. Goma te reja dhe te perdorura, jeni te mirpritur ne orarer e meposhtme 8 ...
Tiranë falas
31/12/2015
ofrojme ruajtje objektesh me polici private
JU OFROJME RUAJTJE ME POLICI PRIVATE, ose ME KAMERA,, OBJEKTE TE NDRYSHME E BIZNESE, DUKE JU SIGURUAR RUAJTJE TE SIGURTE , ME PERSONEL SHUME TE AFTE, DHE ME CMIMET ME TE LIRA NE KETE SHERBIM. PER KETE SHERBIM PERPILOJME KONTRATA LIGJORE SIPAS KERKESAVE TUAJA. NA MERNI NE CEL. 0685146423 DHE DO MBETE...
Tiranë falas
Ne ofrojme kredi Nhung. kredi personale 14/12/2015
Ne ofrojme kredi Nhung. kredi personale
Nuk eshte vetem nje here vend ishin ju mund te vijne neper Sillni endrren tuaj. Ne u japim te gjitha llojet e ndihmes Financial nevojtare. Ne jemi te regjistruar dhe vertetuar, programi yne eshte i shpejte dhe Konsiderohet si nje nga me te mire ne te gjithe boten e eger. lejon te vijne te ju ndihmoj...
Elbasan falas
26/10/2015
KURS PER THONJTÊ VETEM 15 000 LEKE
KURS INTENSIV 2 JAVOR PER THONJTE VETEM 15 000 LEKE. OFERTE VETEM PER NENTORIN. Tel: 069 66 79 730 Facebook: SALLON BORA Adresa: Rruga 5 Maji prane CONCORD center, Tirane
Tiranë falas
A jeni ne nevoje per nje ndihme financiare makine 18/09/2015
A jeni ne nevoje per nje ndihme financiare makine
A jeni ne nevoje per nje ndihme financiare me makine, eshte e gatshme per ju, ose ju nevojitet vetem nje kapital per nje qellim tjeter, eshte per ju per te marre nje jetese ne shtepi ose keni ndermend fillimin e nje pjese te madhe financave shkalle Biznesit, nuk eshte vetem nje organizate qe mund te...
Shkodër falas
ju deshironi te keni mbeshtetje financiare 18/09/2015
ju deshironi te keni mbeshtetje financiare
Nese jeni ut financave dhe ju deshironi te keni mbeshtetje financiare, te vijne dhe te marre nevojat tuaja financiare tani, sepse problemi juaj eshte zgjidhur nje here ju lutem na tregoni, te marre kapitalin tuaj te sherbimeve financiare per ju qe te paguani te gjitha faturat ose te blejne shtepi, m...
Tiranë falas
16/09/2015
shitje bisnesi
Shitet bisnes (palester femrash ). Adresa: Perballe kishes se "Don Boskos " quhet fiziofitness EDEA. eshte nje palester 90 m katror e pajisur me vegla per femra tecnogym si psta, bicikleta, orbitrewk , step , tapet per aerobi vegla, gira etj, ka nje klientele te fituar prej dy vitesh me dy...
Tiranë falas
A keni nevoje per te holla per se biznesi juaj. 13/09/2015
A keni nevoje per te holla per se biznesi juaj.
A jeni ne ndonje rremuje te holla dhe ju doni ndihme financiare ne biznesin tuaj? Dhe ju jeni ne kerkim per mbeshtetje financiare per te zgjidhur problemet tuaja financiare, ketu eshte vendi qe ju do te merrni zgjidhje per problemet tuaja, keshtu qe me miresi te na kontaktoni sot per me shume inform...
Ferizaj falas
Ndihma Kapitali financiar per biznes ose personale 07/09/2015
Ndihma Kapitali financiar per biznes ose personale
Ndihma Kapitali financiar per te filluar jeten e biznesit, ose per te ngritur nje biznes te ri, ne te nxjerre jashte dy sherbime afatshkurtra dhe afatgjata financiare ne kategori te ndryshme ne nje norme te perballueshme te interesit. A ka kompania juaj firme apo industri nevoje per ndihme financiar...
Skenderaj falas
merrni nevojat tuaja financiare 04/09/2015
merrni nevojat tuaja financiare
te marre mbeshtetjen tuaj financiare ketu per te investuar ne biznes ose te paguajne faturat, dhe madje edhe me nje te ardhura te uleta mujore ne ende mund te ju ndihmoje me cmime shume te arsyeshme dhe norme te ulet interesi prej 2 per qind.
Tiranë falas
30/08/2015
Tiranë falas
APLIKONI PER SHERBIME tuaj financiare 30/06/2015
APLIKONI PER SHERBIME tuaj financiare
Préstamo para todos a baja Tasa de interes para all.do usted necesita un préstamo para Financiar su biznesit, o necesita préstamo un para sus problemas personales y luego póngase en contacto con nosotros. SOMOS el company.do financiación más fiable y garantizado ka esta pierda oportunidad Mán...
Shkodër falas
Atelier Mode Anila -ofron pune rrobaqepsie 03/06/2015
Atelier Mode Anila -ofron pune rrobaqepsie
Pershendetje miq , Atelier Mode Anila kerkon puntore me eksperience ne fushen e rrobaqepsise! Nese jeni te interesuar ju lutemi te kontaktoni ne face book:Atelier Mode Anila / instagram : ateliermodeanila e-mail:[email protected] ose ne nr: 0692241407
Tiranë falas
Klinika infermjerore BNC 30/05/2015
Klinika infermjerore BNC
Klinika infermjerore BNC ofron sherbim ambulator infermjeror ne shtepin tuaj. cel:069 99 66 514 Email:[email protected] Ju mirepresim
Tiranë falas
Klinika infermjerore BNC 30/05/2015
Klinika infermjerore BNC
Klinika infermjerore BNC ofron sherbim ambulator infermjeror ne shtepin tuaj. cel:069 99 66 514 Email:[email protected] Ju mirepresim
Tiranë falas