Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Makina ne shitje dhe motora

Të gjitha Individ Kompanitë
Renault Modus 1.6 BENZINE 2010 ZVICRA AUTOMATIKE 25/04/2019
Renault Modus 1.6 BENZINE 2010 ZVICRA AUTOMATIKE
Renault Modus 1.6 BENZINE 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, KAMJE AUTOMATIKE gjendje perfekte tel 0686241581
Tiranë 3300.00 Euro €
SHITET CHRYSLER SEBRING 2007 MOTOR NAFTE 2.0 25/04/2019
SHITET CHRYSLER SEBRING 2007 MOTOR NAFTE 2.0
MOTOR passati 2.0 NAFTE Common Rail SHUME EKONOMIK. Makina eshte me tapiceri lekure , sedilje me ngrohje , Navigator , Sistem Audio nga Fabrika.
Durrës 3400.00 Euro €
Kamiocine nissan cabstar 20/04/2019
Kamiocine nissan cabstar
Shitet nissan cabstar 120, vit prodhimi 2002, me letra te rregullta shqiptare . Cmimi 12000€ Nr kontakti 0682209885
Tiranë 12000.00 Euro €
Fener Ford Focus - 0683040020 19/04/2019
Fener Ford Focus - 0683040020
Fener Ford Focus - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #servis #fener #fenerford #fenerfocus #fenerfordfocus #ford #focus #fordfocus
Tiranë 1.00 Euro €
Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 16/04/2019
Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020
Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #servis #fener #fenerford #fenerfiesta #fenerfordfiesta #ford #fiesta #fenerfordfiesta
Tiranë 1.00 Euro €
Fener Ford Galaxy. Pjese Këmbimi Geri-Zeni. Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 15/04/2019
Fener Ford Galaxy. Pjese Këmbimi Geri-Zeni. Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020
Fener Ford Galaxy. Pjese Këmbimi Geri-Zeni. Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #fener #fenerford #fenerfordgalaxy #ford #galaxy #fordgalaxy
Tiranë 1.00 Euro €
Chrysler Voyager 13/04/2019
Chrysler Voyager
Chrysler Voyager model Europjan Makine familjare me shtate vende Makina eshte ne gjendje teknike shume te mire Me kualidim dhe taksa te paguara deri ne fund te gushtit(2019) Shitet per aresye emigrimi (deri ne fund te prillit) Cmimi 2000€ i diskutueshem Makina shitet ne Tirane Kontakt: 0676404131
Tiranë 2000.00 Euro €
Shitet Benz Cls, 7500 euro 10/04/2019
Shitet Benz Cls, 7500 euro
Shitet Mercedes Benz Cls 320, nafte, vit prodhimi dhjetor 2006, gjendje shume te mire, 7500 euro ‭+355 69 374 2848‬
Kontrolloni me shitësin
Mercedes-Benz Sprinter 413 CDI 5000 EUROS 26/02/2019
Mercedes-Benz Sprinter 413 CDI 5000 EUROS
Mercedes-Benz Sprinter 413 CDI 2011 vende 20,137500km, manual,2.148 cm³. per me shume saktesi dua qe ju te me kontaktoni me e-mail. [email protected] Plaisinantet te permbahen Falemnderit.
Shkodër falas
shes Sprinter 408 CDI dopjo gome, viti 2005 me letra te pagura deri e Gusht 2019 17/11/2018
shes Sprinter 408 CDI dopjo gome, viti 2005 me letra te pagura deri e Gusht 2019
Ngjyra e bardhe, motorr 220, ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike dhe shum ekonomik. goma hankook, shum pak te konsumuara, mbyllje qendrore me pult, gjatesia e brendshme e karrocerise 4.3 m, lartesia 1.9 m, pesha majtese e furgonit ne dokumenta 2 tone.
Lushnjë falas
Shitet Makine Nissan Primera 3800 Euro 11/10/2018
Shitet Makine Nissan Primera 3800 Euro
Çmimi: 3 800 EUR Viti: 2002 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 120 000 - 129 999 Karburanti: Nafte Targa: Shqiptare Ngjyra: E hirit Komuna: Tirane Struktura e vetures: Prodhuesi: Nissan Modeli: Primera Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja......: Klima Fuqia KW.....
Tiranë falas
Shitet Audi A3 2.0 Nafte 08/10/2018
Shitet Audi A3 2.0 Nafte
Audi a3 Viti prodhimit 2005 Motor 2.0 nafte Makina n gjendje shum te mire e gatshme per cdo lloj prove Goma 100% te reja Letrat te paguara deri ne qershor 2019 Cmimi 3600EUR i diskutushem Cel:0685397687
Vlorë falas
05/10/2018
Makine (TAXI) me Qera DACIA SANDERO 2010
**Jap Makine me Qera (Taxi) Dacia Sandero 2010.** Kambio: manuale,Lloji i Karburantit: Nafte, 5 dyer, Nr.i vendeve 4+1, ngjyra: e verdhe, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, m...
Tiranë falas
08/09/2018
makine ford diesel 1998
shes makine ford diesel 1999 me letra carkullimi te rregull te pagueme deri ne shkurt deri me 02/2019. mund te na kontatojne vetem personat e interesuar . cmimi shum i arsyeshem EURuro 750
Tiranë falas
SHITET MERCEDEZ -BENZ E CLASS 2300EURO 21/08/2018
SHITET MERCEDEZ -BENZ E CLASS 2300EURO
SHITET MERCEDEZ-BENZ -300CC TURBO DIESEL -DISQE 17"" AMG -SALLON MESHIN -KAMBIO AUTOMATIKE -ME NAFT -NGJYRA GRI
Fier falas
14/08/2018
Peje falas
08/08/2018
Shitet VW-Sharan 6+1
Shitet VW-Sharan ngjyre gri (e hapur) e vitit 2003 (96/130) 1.9tdi (me nafte) per 6+1 persona. Automjeti eshte i pajisur me baule (235L) mbi tavan, ka bere rreth 175000km dhe eshte ne gjendje te mire mekanike. Per me shume detaje telefononi ne; +355 68 28 04 373
Tiranë falas
05/08/2018
Lidhje serioze
Jam nje djal 32 vjecar dua te njihem me nje vajz pwr lidhje serjoze per tkrijuar familje kush esht e intresuar tme kontaktoi ne kte nr ju faleminderit 0698729085
Tiranë falas
04/08/2018
MOTOR YAMAHA DRANG STAR 650 CC
SHITET MOTOR Yamaha Drang Star 650 cc viti 2001 58 000 km
falas
Volkswagen Polo 1.4 Benzine 2003 Automatik BLU -cel. 0672061089 30/07/2018
Volkswagen Polo 1.4 Benzine 2003 Automatik BLU -cel. 0672061089
OKAZION PER PAK DITE!!! Volkswagen Polo 1.4 Benzine 2003 Automatik BLU 132.300 KM Kondicioner CD-player PERFEKT TIRANA targa AA -cel. 0672061089
Tiranë falas
OKAZION Volkswagen Polo 1.4 Benzine 2003 Automatik BLU 30/07/2018
OKAZION Volkswagen Polo 1.4 Benzine 2003 Automatik BLU
Volkswagen Polo 1.4 Benzine 2003 Automatik BLU 132.300 KM - Kondicioner, CD-changer - NE GJENDJE PERFEKTE - Tirana Targa AA
Tiranë falas
Shitet Fiat Punto 24/07/2018
Shitet Fiat Punto
Shitet Fiat Punto 1.2 benzine, viti 2001, kamio MANUALE, 225.000km, kondicioner, xhama te pare elektrik, opsion CITY per timonin, dokumenta te paguara deri ne 11-2018 me targa te reja AA. Makina eshte perdorur shume pak ne Shqiperi. Cel: +355689046321. Çmimi: 1500 EUR
Tiranë falas
17/07/2018
Shitet mercedes benz prodhim amerikan - E 350 viti 2012
Makina ka ardhur nga USA ne 2 Korrik dhe eshte targuar ne 5 Korrik 2018 me dokumentat te paguara deri ne 10 Korrik 2019. Ka 147,000 mije kelimotra dhe harxhon mesatarisht 7/litra per 100 km. Motorin e ka 2987 cc Eshte pothuaj e re pak e perdorur nga 1 pronar i vetem ne USA. \r\n2010 E - 350 BLUETEC ...
Tiranë falas
Shitet Benz CClass 12/07/2018
Shitet Benz CClass
Shes C klas viti 2007 naft automatik .Ka sensor para dhe mbrapa baxho dhe sendilje me ngrohje me tako mbrapa. pasqyra me te mbyllme me dogan i ardhur nga gjermania me liber sherbimesh
Krujë falas