Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Televizore

Të gjitha Individ Kompanitë
Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet) 13/12/2018
Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)
Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte . Jan komponent te cilet montohen ne kuader zen vendin sa per dy automat , montimi eshte i thjeshte montohet para ose pas salvavites. Vepron me tensjon te ulet nen 160 v (+-5v) vepron me tensjon te lart mbi 270 v (+-5v) ose mund te gradohen sipas de...
Durrës falas
21/04/2017
IPTV
Ofrojme 3000 KANALE NGA E GJITHE BOTA ME VETEM 100 EURO NE VIT 300 KANALE SHQIPTARE 200 KANALE ITALIANE 200 KANALE GJERMANE 100 KANALE SPANJOLLE 100 KANALE FRANCEZE TURKE ARABE SUEDEZE ANGLEZE E SHUME TE TJERA, PER TI PARE KETO KANALE JU DUHEN KETO PAJISJE: SMART TV , DHE ANDROID BOX. PER ME SHUME N...
Te gjitha qytetet falas
Shitet nga person privat nje televizor Sony 14 polsh me telekomande 20/12/2016
Shitet nga person privat nje televizor Sony 14 polsh me telekomande
Shitet nga person privat nje televizor Sony 14 polsh me telekomande. Pajisja eshte e perdorur, ne gjendje te mire. Transporti eshte pergjegjesia e bleresit. Produkti ndodhet ne rrugen Karl Gega, stacioni trenit ne nje apartament privat. Numer telefoni 0696848117.
Tiranë falas
OKAZIONNN . shitet nje salle playstation 3 18/12/2016
OKAZIONNN . shitet nje salle playstation 3
shitet nje salle playstation 3 ne gjendie shume te mire pune . 7 playstation 3 me cipa , modeli SLIM , memorie 250-800 GB , me lojrat e fundit te regjistruara 7 tv 40 polesh , ful HD , LED . 7 kolltuqe , kasa fiskale , dhe gjith aksesoret etjer te perfshir ne cmim 500.000 lek te reja
Elbasan falas
DREAMBOX 1 VIT ABONIM 1 VIT GARANCI 24/09/2015
DREAMBOX 1 VIT ABONIM 1 VIT GARANCI
shes aparat dreambox me 1 vit garanci me 1 vit abonim i pa hapur .. hap te gjitha kanalet supersportet shqipetare tring digital sky sport fox sport te gjitha kampionatet shqipetare dhe te huaja .. tuner tokesor dhe tuner satelitor .. NUMER KONTAKTI 0675152900 KONTAKTO !
Tiranë falas
28/01/2015
SHTEPI ME QERA
Jepet me qera shtepi private -2+1+2 banjo -me oborr e pershtatshme per parkim. -lagja e qete dhe e afert me cdo pike te qendres se Tiranes ÇMIMI 30.000 te reja (i diskutueshem) Preferohen familjare me qendrim afatgjate.
Tiranë falas
02/12/2014
Kot
Do tia **** motren atij qe ka pb ate njoftimin tek djemt kerkojne djem Me nr 911 ca eshte kjo faqe moterqire kush e adm pse e kan block feedbackun Do tiu lutesha shum atij adm qe ta heq ket njoftim ose per ndryshe do iu padis.
Shkodër falas
2012 Lexus LX570 21/11/2014
2012 Lexus LX570
Ne gjendje shume te mire, gati te ri dhe largesi te ulet
Tiranë falas
21/08/2014
Njoftim
Shiten 2 televizore Samsung te perdorur.Cmimi: 10 000 leke secili. Adresa: Lezhe. Cel:0685336506.
Lezhë falas
Televizor Plasma 26/07/2014
Televizor Plasma
***MIRDITA TE GJITH KUSH E SHIKON KET LAJMRIM SHESIM TELEVIZOR PLAZMA TE ARDHUR NGA GJERMANIJA KEMI MARKA TE NDRYSHME PRA DISA PREJ TELEVIZORAVE GJINDEN NE KOSOV DHE DISA GJINDEN NE GJERMANI PRA DERI ME DATEN 27 GUSHT TE GJITH TELEVIZORAT DO TE VIN NE KOSOV PRA PER INTERESIM MUD TE LAJMROHUNI NE KET...
Prizren falas
08/07/2014
Pagesa
per te gjitha vajzat qe duan leke. kontakt ne [email protected]
Tiranë falas
15/04/2014
Royal Computer All types computer scrapes
Collection of old computers, keyboards, mouse, motherboard hard disk, monitor, printers and all type of computer scrapes. For more information contact us on +91-9067347709 or mail us on [email protected] reinfoocom18
Tiranë falas
06/05/2011
shes full HD LCD Philips 42 polsh
Pershendetje,,, Po e shes kete televizor per arsye emigrimi,ka 9 muaj qe eshte bler, eshte perdorur 3 muaj gjithsej sepse jetojm jashte ne angli tani qe do marr edhe prinderit nuk duhet me njeriu,,,nese jeni te interesuar mos hezitoni te na kontaktoni ne kete numer ju lutem , 00355682230904 ose 0035...
Tiranë falas
16/06/2009
Televizor
Televizor " TOSHIBA " 30 inch, 5 altoparlant subvoofer, te gjitha opsionet, rezolucioni maximal, i programuar per skarte, si: digxhitalb, video,etj. 4 pozicione skart, te gjitha opsionet e amplifikimit te zerit!
Tiranë falas
10/01/2009
Shes TV te perdorur
Shes nje tv te perdorur, i zi, 32 polsh. cmimi 11000 te reja
Tiranë falas
16/12/2008
shitje Televizor
Shes nje televizor 32 plosh marka Philips,shume pak i perdorur.cmimi 30.000 leke.Shitet per mosperdorim. cel 0693380022, 0692720934
Tiranë falas
06/09/2008
Shes televizore LCD 32 "
Shes televizore LCD 32 " HDMI me dixhital tokesor te integruar. Garancia 2 vjet nga dyqani. Cmimi 449 euro. Prodhuar per EUROPE. tel:0683234083
Tiranë falas
Televizor makine 22/05/2008
Televizor makine
Televizor makine(i ri)per te gjithe llojet e automjeteve si psh-veture-kamjon-maune-furgon-etj.Televizori permban kto funksione-TV-RADIO-MP4-DVD-USB-VIDEO GAME.Cmimi 300euro.
Durrës falas