Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dhoma plazhi

Të gjitha Individ Kompanitë
23/02/2019
Shkodër falas
07/08/2018
Dhoma plazhi me qera.(Garzoniera)
**Japim dhoma plazhi me qera .Ndodhemi ne Vlore prane plazhit te vjeter ,10 min larg ZVERNECIT.Te interesuarit te na kontaktojn ne numrin e telit 0692329962 .`**
Vlorë falas
31/07/2018
shtepi me qera per plazh vlore
japim shpi me qera per plazh 1+1.kati 4 pallate i rij .e mobiluar afer universitetit ne skel .kush eshte i interesuar te telefonoj te ky numer .0696824146
Vlorë falas
31/07/2018
shtepi me qera per plazh vlore
japim shpi me qera per plazh 2+1.kati 5 pallate i rij .e mobiluar afer universitetit ne skel .kush eshte i interesuar te telefonoj te ky numer .0696824146
Vlorë falas
Dhoma plazhi ne Sarande 17/07/2018
Dhoma plazhi ne Sarande
Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.Disponojme garsoniere per 3 persona , apartamente 1 + 1 per 4 dhe 5 persona si dhe dhoma per cift pa gatim.Apartamentet permbajne secili tv kabll...
Tiranë falas
Dhoma plazhi me qera 16/07/2018
Dhoma plazhi me qera
Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohte Vlore. Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorifer, televizor, kondicionere, krevat dopjo, 2 krevata tek dhe tualet me kushte komode. Ambjenti perreth i gjelberuar, ku ju dhe fe...
Vlorë falas
dhoma plazhi me qera 12/07/2018
dhoma plazhi me qera
Miresevini per pushime ne vilen "Frida" ne Lungomaren e Vlores, ketu do te shijoni "Perlen e Mesdheut". Ketu do te gjeni kushte ideale dhe mikpritjen tone te ngrohte e bujare. Ambjentet jane te kompletuara me kushte komode dhe cmim te arsyeshem, me kondicioner, uje i pijeshem i p...
Vlorë falas
Apartament 1+1 ne plazh ne Shengjin prane resortit turistik ANTAG. 10/07/2018
Apartament 1+1 ne plazh ne Shengjin prane resortit turistik ANTAG.
Leshohet me qera nje apartament pushimi plazh ne Shengjin prane resortit turistik ANTAG. Apartamenti ka siperfaqe 60.6m2 plus 8.5 siperfaqe te perbashket. Gjithsej 69.1m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertese te re me 7 kate. Ndertesa ka dy ashensore. Eshte i mobiluar me te gjitha paisje...
Lezhë falas
Dhoma me qera ne Vlore 08/07/2018
Dhoma me qera ne Vlore
Miresevini per pushime ne vilen "Frida" ne Lungomaren e Vlores, ketu do te shijoni "Perlen e Mesdheut". Ketu do te gjeni kushte ideale dhe mikpritjen tone te ngrohte e bujare. Ambjentet jane te kompletuara me kushte komode dhe cmim te arsyeshem, me kondicioner, uje i pijeshem i p...
Vlorë falas
Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres 03/07/2018
Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres
Okazion Qershori dhe Shtatori me 3000 L nata. Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte kompletisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e reja, kondicioner dhe me nje mobilim bashkohor. Kapaciteti eshte per 4-5 persona. Per rezervime dhe informacion te m...
falas
01/07/2018
Dhoma plazhi ne Shengjin
Japim me qera dhoma plazhi ne Shengjin me te gjitha kushtet. cmimi 25euro nata.
Lezhë falas
16/05/2018
Shtepi me qera per plazh (Golem)
Pershendetje! Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha gjerat.Aty keni dhe kuzhinen tuaj ku mund te gatuani. Apartamenti eshte 1+1 dhe rreth 70 m katror Sa i perket pamjes eshte me pamje nga deti,dhe apartamenti ndodhet ne vije te pare...
Durrës falas
16/05/2018
Shtepi me qera per plazh (Golem)
Pershendetje! Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha gjerat.Aty keni dhe kuzhinen tuaj ku mund te gatuani. Apartamenti eshte 1+1 dhe rreth 70 m katror Sa i perket pamjes eshte me pamje nga deti,dhe apartamenti ndodhet ne vije te pare...
Durrës falas
Shtepi me qera per plazh (Golem) 16/05/2018
Shtepi me qera per plazh (Golem)
Pershendetje! Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha gjerat.Aty keni dhe kuzhinen tuaj ku mund te gatuani. Apartamenti eshte 1+1 dhe rreth 70 m katror Sa i perket pamjes eshte me pamje nga deti,dhe apartamenti ndodhet ne vije te pare...
Durrës falas
Shtepi me qera per plazh (Golem) 16/05/2018
Shtepi me qera per plazh (Golem)
Pershendetje! Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha gjerat.Aty keni dhe kuzhinen tuaj ku mund te gatuani. Apartamenti eshte 1+1 dhe rreth 70 m katror Sa i perket pamjes eshte me pamje nga deti,dhe apartamenti ndodhet ne vije te pare...
Durrës falas
Apartamente pushimi 09/05/2018
Apartamente pushimi
Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund te Rezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: shkembi kavajes/ iliria Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: [email protected]
Durrës falas
Apartamente pushimi 09/05/2018
Apartamente pushimi
Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund te Rezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: shkembi kavajes/ iliria Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: [email protected]
Durrës falas
Apartamente pushimi 09/05/2018
Apartamente pushimi
Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund te Rezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: shkembi kavajes/ iliria Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: [email protected]
Durrës falas
Apartamente 2+1 & 1+1 09/05/2018
Apartamente 2+1 & 1+1
Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund te Rezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: shkembi kavajes/ iliria Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: [email protected]
Durrës falas
Apartamente pushimi 09/05/2018
Apartamente pushimi
Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund te Rezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: shkembi kavajes/ iliria Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: [email protected]
Durrës falas
100 Apartamente per plazh 08/05/2018
100 Apartamente per plazh
Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund te Rezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: shkembi kavajes/ iliria Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: [email protected]
Durrës falas
25/04/2018
Njohje per lidhje sekrete
Jam Marjo Shkoder 30 vjec kerkoj nhe femer per ludhje sejrete nga shkodra ska ransi mosha jam i gatshem ti pergjigjem per qdo gje tel 0693982733
Shkodër falas
25/04/2018
Njohje per lidhje sekrete
Jam Marjo Shkoder 30 vjec kerkoj nhe femer per ludhje sejrete nga shkodra ska ransi mosha jam i gatshem ti pergjigjem per qdo gje tel 0693982733
Shkodër falas
22/04/2018
Apartament Per Plazh
35EUR ne nate ne nje super apartament 3+1+2t+2b ku mund te akomodohem deri ne 6 persona.Apartamenti ndodhet ne Vlore vetem 5 min me makine nga Bregdeti cel/watsapp +355685529525
Vlorë falas