Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dhoma plazhi

Të gjitha Individ Kompanitë

Artikujt e fundit

17/10/2019
Lungomare, shitet garsoniere

Shitet garsoniere ne lungomare.ne zonen me te kerkuar te qytetit.30m nga deti.prane bar "da vinci".garsoniera ndodhet ne katin e 4 nga toka.nuk ka pamje nga deti .me ashensor.me hipoteke.shitet e mobiluar.ofrohet mundesi parkimi.garsoniera ka nje ambient fjetje+ kuzhine gatimi+ tualet me dritare+bal...

Vlorë
25000.00 Euro €
Sarande dhoma plazhi 30/08/2019
Sarande dhoma plazhi

Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne. Ofrojm wifi kondicioner, kuzhine .Apartamentet ndodhen 4 minuta larg plazhit dhe shetitores se qytetit. cmimet variojne nga 20 -25 euro

Sarandë
Kontrolloni me shitësin
Dhoma plazhi Sarande 14/07/2019
Dhoma plazhi Sarande

Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne. Ofrojm wifi, parking,kondisioner, kuzhine dhe te gjitha komoditetet e pershtatshme . Cmimet variojne nga 20 euro - 40 euro Cel. : 00355692470310

Sarandë
25.00 Euro €
Dhoma plazhi Sarande 16/06/2019
Dhoma plazhi Sarande

Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne. Ofrojm wifi kondicioner, kuzhine,parking . Apartamentet ndodhen 4 minuta larg plazhit dhe shetitores se qytetit Cmimet variojne nga 15 euro - 40 euro Cel. : 00355692470310

Sarandë
20.00 Euro €
15/06/2019
Shtepi pushimi me qera Uje i Ftohte Vlore

Shtepi Pushimi me qera ne Vlore!! Plazhi i Ri Vlore 100 metra mbi Vefen, jepet me qera vilë e vogël, kuzhine e kompletuar, 1 dhomë, 1 banjo, oborr, baçe, vend për makinë. Cmimi: 3000 L/nata

Vlorë
Kontrolloni me shitësin
23/02/2019

Shkodër
falas
07/08/2018
Dhoma plazhi me qera.(Garzoniera)

**Japim dhoma plazhi me qera .Ndodhemi ne Vlore prane plazhit te vjeter ,10 min larg ZVERNECIT.Te interesuarit te na kontaktojn ne numrin e telit 0692329962 .`**

Vlorë
falas
31/07/2018
shtepi me qera per plazh vlore

japim shpi me qera per plazh 1+1.kati 4 pallate i rij .e mobiluar afer universitetit ne skel .kush eshte i interesuar te telefonoj te ky numer .0696824146

Vlorë
falas
31/07/2018
shtepi me qera per plazh vlore

japim shpi me qera per plazh 2+1.kati 5 pallate i rij .e mobiluar afer universitetit ne skel .kush eshte i interesuar te telefonoj te ky numer .0696824146

Vlorë
falas
Dhoma plazhi ne Sarande 17/07/2018
Dhoma plazhi ne Sarande

Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.Disponojme garsoniere per 3 persona , apartamente 1 + 1 per 4 dhe 5 persona si dhe dhoma per cift pa gatim.Apartamentet permbajne secili tv kabll...

Tiranë
falas
Dhoma plazhi me qera 16/07/2018
Dhoma plazhi me qera

Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohte Vlore. Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorifer, televizor, kondicionere, krevat dopjo, 2 krevata tek dhe tualet me kushte komode. Ambjenti perreth i gjelberuar, ku ju dhe fe...

Vlorë
falas
dhoma plazhi me qera 12/07/2018
dhoma plazhi me qera

Miresevini per pushime ne vilen "Frida" ne Lungomaren e Vlores, ketu do te shijoni "Perlen e Mesdheut". Ketu do te gjeni kushte ideale dhe mikpritjen tone te ngrohte e bujare. Ambjentet jane te kompletuara me kushte komode dhe cmim te arsyeshem, me kondicioner, uje i pijeshem i p...

Vlorë
falas
Apartament 1+1 ne plazh ne Shengjin prane resortit turistik ANTAG. 10/07/2018
Apartament 1+1 ne plazh ne Shengjin prane resortit turistik ANTAG.

Leshohet me qera nje apartament pushimi plazh ne Shengjin prane resortit turistik ANTAG. Apartamenti ka siperfaqe 60.6m2 plus 8.5 siperfaqe te perbashket. Gjithsej 69.1m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertese te re me 7 kate. Ndertesa ka dy ashensore. Eshte i mobiluar me te gjitha paisje...

Lezhë
falas
Dhoma me qera ne Vlore 08/07/2018
Dhoma me qera ne Vlore

Miresevini per pushime ne vilen "Frida" ne Lungomaren e Vlores, ketu do te shijoni "Perlen e Mesdheut". Ketu do te gjeni kushte ideale dhe mikpritjen tone te ngrohte e bujare. Ambjentet jane te kompletuara me kushte komode dhe cmim te arsyeshem, me kondicioner, uje i pijeshem i p...

Vlorë
falas
Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres 03/07/2018
Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres

Okazion Qershori dhe Shtatori me 3000 L nata. Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte kompletisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e reja, kondicioner dhe me nje mobilim bashkohor. Kapaciteti eshte per 4-5 persona. Per rezervime dhe informacion te m...

falas
01/07/2018
Dhoma plazhi ne Shengjin

Japim me qera dhoma plazhi ne Shengjin me te gjitha kushtet. cmimi 25euro nata.

Lezhë
falas
16/05/2018
Shtepi me qera per plazh (Golem)

Pershendetje! Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha gjerat.Aty keni dhe kuzhinen tuaj ku mund te gatuani. Apartamenti eshte 1+1 dhe rreth 70 m katror Sa i perket pamjes eshte me pamje nga deti,dhe apartamenti ndodhet ne vije te pare...

Durrës
falas
16/05/2018
Shtepi me qera per plazh (Golem)

Pershendetje! Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha gjerat.Aty keni dhe kuzhinen tuaj ku mund te gatuani. Apartamenti eshte 1+1 dhe rreth 70 m katror Sa i perket pamjes eshte me pamje nga deti,dhe apartamenti ndodhet ne vije te pare...

Durrës
falas
Shtepi me qera per plazh (Golem) 16/05/2018
Shtepi me qera per plazh (Golem)

Pershendetje! Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha gjerat.Aty keni dhe kuzhinen tuaj ku mund te gatuani. Apartamenti eshte 1+1 dhe rreth 70 m katror Sa i perket pamjes eshte me pamje nga deti,dhe apartamenti ndodhet ne vije te pare...

Durrës
falas
Shtepi me qera per plazh (Golem) 16/05/2018
Shtepi me qera per plazh (Golem)

Pershendetje! Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha gjerat.Aty keni dhe kuzhinen tuaj ku mund te gatuani. Apartamenti eshte 1+1 dhe rreth 70 m katror Sa i perket pamjes eshte me pamje nga deti,dhe apartamenti ndodhet ne vije te pare...

Durrës
falas
Apartamente pushimi 09/05/2018
Apartamente pushimi

Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund te Rezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: shkembi kavajes/ iliria Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: [email protected]

Durrës
falas
Apartamente pushimi 09/05/2018
Apartamente pushimi

Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund te Rezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: shkembi kavajes/ iliria Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: [email protected]

Durrës
falas
Apartamente pushimi 09/05/2018
Apartamente pushimi

Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund te Rezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: shkembi kavajes/ iliria Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: [email protected]

Durrës
falas
Apartamente 2+1 & 1+1 09/05/2018
Apartamente 2+1 & 1+1

Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund te Rezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: shkembi kavajes/ iliria Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: [email protected]

Durrës
falas