Kërko

Kontrolloni me shitësin
Kerkohet usta ose ndihmes usta

Oferta Pune
Postuar 3 muaj më parë
153 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kerkohet usta ose ndihmes usta

Oferta Pune
Postuar 3 muaj më parë
153 shikime

Përshkrimi

Kerkohet usta ose ndihmes usta
per prodhimin dhe montimin e dyerve dhe dritareve aluminit dhe pvc.
Kohezgjatja 8 ore. E djela pushim.Reparti ndodhet ne durres.
Paga e kenaqshme dhe konkuruese per tregun.
Personat e interesuar duhet te jene te perkushtuar ne pune dhe mosha maksimale deri 50 vjec. Preferohen personat qe kane pasur eksperienca te meparshme ne fushen e mekanikes dhe ndertimit.
Per info kontaktoni vetem ne oraret 08.00 deri 17.00 nga e hena ne te shtune
nr i telefonit 069/3242733

Profili i anonim

anonim
anonim Regjistruar për 1+ vit 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kerkohet usta ose ndihmes usta nga anonim