Kontrolloni me shitësin
Kerkoj puntor

Oferta Pune
Postuar 3 muaj më parë
83 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj puntor

Oferta Pune
Postuar 3 muaj më parë
83 shikime

Përshkrimi

Kerkoj puntor me ose pa eksperienc pune.
Kerkoj ndihmes ne repart prodhimi per duralumini dhe saldim hekurash. Puna fillon ne 8 mbaron ne 4
Rroga 600 mije leke te vjetra
0686588999

Profili i Klaudio

Klaudio
Klaudio Regjistruar për 3+ muaj 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Klaudio (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Klaudio
  Klaudio
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ muaj
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  1010, Tirana, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kerkoj puntor nga Klaudio