Pa pagesë
Dado ne zvicer

Oferta Pune
Postuar 4 vjet më parë
158 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Dado ne zvicer

Oferta Pune
Postuar 4 vjet më parë
158 shikime

Përshkrimi

Kerkoj te punesoj dado ne zvicer per 3 muaj dhe me mundesi rikthimi 3 muaj disa here. Dadoja do te banoj ne shtepi me ne me dhome dhe banjo me vete. Ushqimi dhe biletat e avionit pagohen nga ne.

Detyrat:
- perkujdesje per 2 femije (5muaj dhe 8 vjec)
- pastrim i shtepise dhe hekurosje
- gatim (kandidatja duhet te dij te Gautama)

Orari: 56 ore ne jave, 6 dite ne jave. E diela pushim.

Rroga: 1000-1200 franka zvicerane ne muaj sipas eksperiences.

Kerkoj dike midis 30 dhe 50 vjec, me eksperience dhe me referenca te punedhenes te meparshem.

Nese jeni te interesuar mund te me kontaktoni ne adresen e-mail [email protected].

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  zvicer, zvicer, Zvicer, Bota, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Dado ne zvicer nga Anonim