Kërko

1000.00 Dollar US$
Kerkoj kujdestare per ne Zvicer

Babysitter ,Dado
Postuar 4 vjet më parë
1338 shikime
Nuk ka foto

1000.00 Dollar US$
Kerkoj kujdestare per ne Zvicer

Babysitter ,Dado
Postuar 4 vjet më parë
1338 shikime

Përshkrimi

Kerkoj te punesoj dado ne zvicer per 3 muaj dhe me mundesi rikthimi 3 muaj disa here. Data e fillimit te punes eshte 1 dhjetori.

Dadoja do te banoj ne shtepi me ne me dhome dhe banjo me vete.
Ushqimi dhe biletat e avionit pagohen nga ne.

Detyrat:
- perkujdesje per nje femije 1 vjec gjate gjithe dites
- perkujdesje per vajzen 9 vjecare kur vjen nga shkolla
- pastrim i shtepise dhe hekurosje
- gatim (kandidatja duhet te dij te gatuaj)

Kandidatja duhet te jete e gatshme per te punuar 6 dite ne jave.

Rroga: 1000 franka zvicerane ne muaj.

Kerkoj dike midis 30 dhe 50 vjec, me eksperience dhe me referenca te punedhenes te meparshem.

Nese jeni te interesuar mund te aplikoni ne adresen e-mail [email protected] duke pershkruar kush jeni dhe eksperiencat tuaja.

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  1000.00 Dollar US$ Kerkoj kujdestare per ne Zvicer nga anonim