Pa pagesë
Babysitter,Dado

QR CODE
Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
753 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Babysitter,Dado

QR CODE
Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
753 shikime

Përshkrimi

Deshiroj te kujdesem per femije
Nese deshironi me kontaktoni ne numrin
0692670029

Kontaktoni fatjona (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  fatjona
  fatjona
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Elbasan, Elbasan, Elbasan, Elbasan, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Babysitter,Dado nga fatjona