Kontrolloni me shitësin
Per femijen

QR CODE
Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
966 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Per femijen

QR CODE
Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
966 shikime

Përshkrimi

Kerkoj te punesohem ne nje familje te mire si dado ,ose kujdestate shtepie,kam punuar me pare,po le adeesen time nese dikush do te [email protected]

Kontaktoni Eliana (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Eliana
  Eliana
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Ish Parku I Autobusave, Ish Parku Autobusave, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Per femijen nga Eliana