500.00 Euro €
PROGRAMUES EKSPERT

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
178 shikime

500.00 Euro €
PROGRAMUES EKSPERT

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
178 shikime

Përshkrimi

KËRKON
TË PUNËSOJË
1 PROGRAMUES EKSPERT
- Google Apps Script
- Google Sheets
- Google Forms

Profili i Recruiting Work Italy

Recruiting Work Italy
Recruiting Work Italy Regjistruar për 3+ vjet 7 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Recruiting Work Italy (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Recruiting Work Italy
  Recruiting Work Italy
  24 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  7 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania, 2001, Durres, Durrës, SHQIPERI
  41.32208, 19.45206

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  PROGRAMUES EKSPERT
  500.00 Euro € PROGRAMUES EKSPERT nga Recruiting Work Italy